Zielona Chemia

W dniach 12-13 lutego 2009 r., w Hotelu Radisson SAS sala Concerto o godz. 10.30 w Szczecin już po raz drugi miasto Gryfa stanie się chemiczną stolicą Polski. Na terenie hotelu Radisson spotkać będzie można najważniejszych producentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli reprezentujących branżę chemiczną w Polsce i Europie.

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu Konferencja i Giełda są BEZPŁATNE

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Stowarzyszenie Zachodniopomorski Klaster Chemiczny "Zielona Chemia"
Enterprise Europe Network

serdecznie zapraszają na niezwykłe wydarzenie dla branży chemicznej w skali kraju czyli Międzynarodową Konferencję oraz Międzynarodową Giełdę Kooperacyjną

Honorowy Patronat nad tymi wydarzeniami objęli:

Władyslaw Husejko - Marszałek Wojewoldztwa Zachodniopomorskiego

prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kiernożycki - Rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego

To jedyne w Polsce wydarzenie dla branży chemicznej, składające się z dwóch części:

a) Konferencji branżowej - czyli sposobność spotkania i rozmowy z najlepszymi ekspertami z całej Polski, dyskusji oraz poznania najnowszych technologii, prawodawstwa oraz perspektyw na przyszłość, opatrzonych fachowym komentarzem.

b) Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej - czyli serii dwustronnych spotkań biznesowych, podczas których będziecie mogli Państwo porozmawiać z partnerem z kraju lub zagranicy, zainteresowanym konkretnym Państwa produktem lub technologią. Jest to rzadko spotykana możliwość spotkania już z konkretnym partnerem, aby porozmawiać na temat interesującego rozwiązania lub produktu.

Położenie

Radisson SAS
Plac Rodła 10
Szczecin , ZA
Zachodniopomorskie