Letnie wspomnienie...

Spływ kajakowy jest jedną z najlepszych form "wypoczynku" w mojej okolicy. Dziś pisząc to tęsknie za przepięknymi widokami, głównie tymi od jeziora Dubie w Drawnie do Barnimie.

Czytaj więcej

Kajakowy Park Narodowy

Drawieński Park Narodowy zajmuje centralną część Puszczy Drawskiej. W całości położony jest on w zlewni rzeki Drawy, gdzie przy odrobinie szczęścia można spotkać wydrę, która jest symbolem DPN i w Polsce jest ona gatunkiem prawnie chronionym. Ale z rzeki Drawy i jej dorzeczy korzystają nie tylko zwierzęta. Co roku Drawieński Park Narodowy odwiedzają tysiące turystów, z czego większość z nich w celu spływów kajakowych i/lub wędkowania. Taką formę wypoczynku na terenie DPN można praktykować od 1 lipca do 15 marca, w godzinach 9-19 i obowiązuje za nią niewielka opłata za dzień.

Czytaj więcej

Flash Mob Szczecin FITNESS

Zapraszamy serdecznie do udziału w niezwykłym wydarzeniu wszystkich miłośników fitnessu, tańca i nie tylko! Wspólnie uczymy się jednej choreografii, spotykamy w jak najliczniejszym gronie i wykonujemy fantastyczny pokaz! Jeśli jesteś fit, kochasz fitness nie może Ciebie... zabraknąć! Pokażmy światu, że FITNESS - IT'S OUR LIFE! Zaproś swoich znajomych i dołącz do nas 10 czerwca 2012 o godzinie 13:00!!!

Położenie

Flash Mob Szczecin FITNESS
Park Kasprowicza
Szczecin , ZA
Zachodniopomorskie
Czytaj więcej

Ruszyła kampania Siła od-ruchu

Oderwij się choć raz od wygodnej kanapy i zacznij się ruszać. Idź pobiegać, wsiądź na rower albo nawet pomachaj energicznie rękami i nogami do muzyki – wybierz coś łatwego, cokolwiek wprawi Twoje ciało w aktywny fizyczny wysiłek przez pół godziny.

Ruszyła kampania Ministerstwa Sportu i Turystyki promująca aktywność fizyczną i zmianę nawyków.

Zmień podejście

Czytaj więcej

Nocna Ściema 2011

Po raz pierwszy w historii światowego biegania odbędzie się bieg, który umożliwi poprawienie barier dotychczas nieosiągalnych zarówno dla zwykłych biegaczy, jak i dla zawodowców.

Bieg maratoński, odbywający się na trasie o długości 42km 195m jest królewskim dystansem biegowym. Właśnie ten dystans jest najbardziej mistyczny i jest prawdziwą próbą siły i charakteru każdego, kto podjął się go ukończyć.

Położenie

Nocna Ściema 2011
ul. Stawińskiego
Koszalin , ZA
Zachodniopomorskie
Czytaj więcej

Bieg #1 / 2011

Zaczynamy drugi sezon biegowy, start o 10.00 przy fontannie pod Urzędem Miasta.

Zapraszamy wszystkich amatorów biegania na kolejny sezon biegowy, celami na ten sezon jest wystartowanie w Szczecińskim Półmaratonie Gryfa oraz eXtremalnej sobocie. Imprezy te wymagają sporo treningu, dlatego zaczynamy treningi już 16 kwietnia.

Rejestracja nie wymagana, zapraszamy wszystkich chętnych!

Czytaj więcej

Dzień Kobiet na Lodogryfie

Już niedługo trzeba będzie schować łyżwy do piwnicy na ponad półroczny seans kurzenia się. Jutro ostatnia szansa żeby poszaleć!

Z okazji narodowego święta panie jeżdżą za darmo :)
(oby tylko goździków przydziałowo nie rozdawali ;))

Pani Wiosna depcze nam po piętach... Z przykrością informujemy, że jutro ostatnie ślizgawki w tym sezonie. Pierwsza ślizgawka o 15.40. Panom przypominamy, że jutro Dzień Kobiet! Wszystkie Panie wchodzą na Lodogryf za darmo ;-) Zapraszamy!

[lodogryf.pl]

Czytaj więcej

Strony