Eco Jam Graffiti.2

W dniu 18 kwietnia odbędzie się wydarzenie o charakterze artystyczno-edukacyjno-ekologicznym pod nazwą Eco Jam Graffiti.2, który będzie drugą edycją akcji, do udziału w której Planeta EGOS zaprasza artystów zajmujących się graffiti i muralami. Eco Jam Graffiti.2, tak jak każde „ graffiti jam” jest miejscem spotkania i wspólnej pracy artystów zajmujących się sztuką graffiti. Szczecińskie Eco Jam ma zamienić na jeden dzień miejsce przejścia podziemnego przy ulicy Malczewskiego i Alei Wyzwolenia w artystyczną przestrzeń, gdzie zaproszeni artyści podczas wspólnego malowania pokryją ściany przejścia podziemnego graffiti o charakterze ekologicznym. Tematem przewodnim ich prac staną się zasady zrównoważonego rozwoju miasta, takie jak ekologiczne środki transportu, segregacja śmieci czy ograniczona konsumpcja. Wydarzenie trwające cały dzień pozwoli na zobaczenie artystów podczas pracy, natomiast powstałe graffiti stanie się stałą galerią w przejściu podziemnym.

AKCJE TOWARZYSZĄCE :

W godzinach od 10 do 14 dokonywać będziemy w przejściu podziemnym dokonywać ekologicznej transakcji. Za zużyte baterie otrzymają Panstwo od Planety EGOS wiosennego kwiatka !

Równiez w godzinach od 10 do 14 (lub do wyczerpania zapasów), w miejscach wymienionych poniżej, przybylui będą mogli zasadzić krzewy, które otrzymają w zamian za zużyte baterie!

  1. Niebuszewo: Placu zabaw przy ulicach Kadłubka i Asnyka.
  2. Prawobrzeżu, os. Majowe: Wybieg dla psów przy ul. Maciejowicka i Andrzejewskiego.

Patronat medialny i oprawę muzyczną wydarzenia zapewnia Środek Miasta : Polskie Radio Szczecin : Szczecin FM

Planeta EGOS serdecznie zaprasza!

Położenie

Przejście podziemne
Wyzwolenia
Szczecin , ZA