Boogie on ice - muzyka na żywo na Lodogryfie

Stowarzyszenie Boogie Brain zaskakuje kolejną akcją towarzyszącą nadchodzącej trzeciej edycji festiwalu "Boogie Brain". Postanowiło wykorzystać uroki zimy, prawdziwie mroźne powietrze, aby muzyczne klimaty "Boogie Brain" wnieść na taflę szczecińskiego Lodogryfu w formie "Boogie on ice".

W każdy piątek o godzinie 18:20 przez godzinę będzie serwowana najlepsza muzyka na żywo, przy której jazda na lodzie to prawdziwa przyjemność. Dla prawdziwych pogromców lodowej tafli przygotowano specjalne nagrody i niespodzianki. Autorzy najbardziej spektakularnych lodowych upadków zostaną pocieszeni, a prawdziwi wirtuozi łyżew nie prześlizgną się niezauważeni. Jest to bodajże najlepszy sposób na to, aby spalić zbędne kalorie, zarumienić policzki oraz sprawdzić wytrzymałość swoich kości.

Na pierwszej imprezie z cyklu "Boogie on ice", DJ Zonk przypomni wszystkim fanom łyżew, jak brzmi dobry niezależny rock'n'roll Gary'ego Glittera, Black Sabbath, Nirvany czy Sex Pistols. Rozpruwające głośniki Lodogryfu sprawią, że każdy facet poczuje się niczym Grzegorz Filipowski, a kobiety odkryją w sobie grację Katariny Witt. To będzie jedyna w swoim rodzaju niezapomniana godzina na lodzie. Dla tych, którzy nie będą mogli być na Lodogryfie w piątki, blok "Boogie on ice" zagości w harmonogramie ślizgawek Lodogryfu również w każdą środę (począwszy od 20 stycznia) o godzinie 19:40. Organizatorzy gwarantują to, iż będzie można usłyszeć najświeższe nagrania pobrzmiewające w całej Europie i najlepsze przeboje z lat ubiegłych.

Bilety: 10zł (ulgowy), 12zł (normalny)

Położenie

Lodogryf
Al. Wojska Polskiego 127
Szczecin , ZA