Masa Krytyczna - Listopad - Masa Śmiechu

Serdecznie zapraszamy na Rowerową Masę Śmiechu. Jak co miesiąc ruszamy z Placu Lotników o godzinie 18.00 w ostatni piątek miesiąca. Jednak tym razem zabawę zaczynamy już w czwartek (26 listopada) - Klub Retoryki Sedina Toastmasters zaprosił nas na konkurs na najlepszy dowcip o rowerzystach i rowerach.

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w KONKURSIE DOWCIPÓW O ROWERZYSTACH zapraszamy 26 listopada o godzinie 19:00 do budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64, sala 107). Każda osoba, która chce wziąć udział w konkursie powinna przygotować minimum 2 dowcipy. Więcej o klubie i samym spotkaniu konkursowym przeczytacie na stronie: www.toastmasters.szczecin.pl w zakładce konkurs dowcipów o rowerzystach.

Poszukiwane jest także hasło na najlepsze hasło promujące rowerowy styl życia.

Propozycje prosimy przesyłać do 26 listopada 2009 r. na adres: rowerowy.szczecin@gmail.com Ważne, żeby było śmieszne i nie za długie, aby można je było wykorzystywać podczas przejazdu MASY ŚMIECHU ulicami naszego miasta.

Na zwycięzców obu naszych konkursów czekają jak zwykle atrakcyjne nagrody. Zróbmy, co w naszej mocy, aby najbliższa MASA ŚMIECHU była kolejnym fantastycznym spotkaniem miłośników rowerów.

Więcej o Masie

Położenie

Plac Lotników
Plac Lotników
Szczecin