Bieg 4 - Europejski

ZałącznikWielkość
PDF icon Regulamin biegu europejskiego55.59 KB

Bieg ''5 rocznica członkostwa Polski w Unii Europejskiej- Polska biega''

REJESTRACJA LAST MINUTE:
Zapisy przyjmujemy do 8 maja 2009 r. podczas wydawania pakietów startowych w godz. 12.00-20.00 w Szczecińskim Domu Sportu, ul. Wąska 16

Zapraszamy wszystkich chętnych 9 maja br. na Jasne Błonia w Szczecinie, do wzięcia udziału w biegu organizowanym pod hasłem "5 rocznica członkostwa Polski w Unii Europejskiej- Polska biega". Impreza ma mieć charakter rodzinny i rekreacyjny. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu, a jednocześnie podkreślenie, iż już 5 lat jesteśmy częścią Wspólnoty Europejskiej.

Start w sobotę 9 maja o godz. 11.00 na Jasnych Błoniach.

W biegu mogą startować osoby dorosłe oraz dzieci, które do dnia 9 maja ukończą 8 lat. Bieg odbędzie się na dystansie 3km. Uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowe koszulki i certyfikaty, po zakończeniu biegu rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Zapisy przyjmujemy do 8 maja 2009 r. podczas wydawania pakietów startowych w godz. 12.00-20.00 w Szczecińskim Domu Sportu, ul. Wąska 16.

Organizatorami imprezy są Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki, Urząd Miasta Szczecin oraz Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Szczecinie we współpracy z I Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie i EkoTrendy Sport Club.

Położenie

Urząd Miasta Szczecin
pl. Armii Krajowej 1
Szczecin