Bieg 1 - relacja

Pierwszy bieg inauguracyjny za nami :-)

Wytężone przygotowania w trakcie ubiegłego tygodnia zostały uwieńczone wspaniałym finałem. W biegu wzięło udział 14 osób, głównie studentki i studenci szczecińskich uczelni, nie zabrakło też przedstawicieli organizacji i firm.

Po 10 minutowej rozgrzewce poprowadzonej przez Michała, z planowym opóźnieniem kwadransu akademickiego wystartowaliśmy pod eskortą policji w kierunku ulicy 26 kwietnia. Założenie, że o godzinie 13 w sobotę ruch na ulicy będzie umiarkowanie mniejszy okazało się całkowicie błędne. Ukazało to przy okazji uzależnienie szczecinian do sobotnich zakupów i przywiązanie do swoich pojazdów.

Po 15 minutach spokojnego truchtania dotarliśmy na parking supermarketu Berti. Na półmetku trasy Krzysiek przedstawił kilka ćwiczeń relaksująco-rozciągających i po kilku minutach w upalnych promieniach wiosennego słońca ruszyliśmy z powrotem do centrum.

Po pokonaniu 5km część ekipy poczuła na sobie zmęczenie, a druga połowa przeciwnie - nagły przypływ energii. Ostatnie metry pokonaliśmy solidnym sprintem. Dodatkowym motywatorem była ograniczona ilość wody na mecie biegu :-)

Imprezę zakończyliśmy planowo przed godziną 14-tą, kolejny bieg po przerwie świątecznej - 18 kwietnia. Dziękujemy biegaczom za udział w imprezie, zapraszamy ponownie!

Galeria biegu:
http://ekotrendy.pl/galerie-zdjec/galeria/ekotrendy-sport-club/bieg-1

Chcielibyśmy podziękować także Galerii Handlowej Turzyn za udostępnienie placu przed budynkiem, oraz mediom - Studenckiej.TV i Mojemu Miastu Szczecin za promocję i relacje z wydarzenia.

Szczególne podziękowania pragniemy skierować do Policji zabezpieczającej bieg. Panowie bez najmniejszych przeszkód usprawniali komunikację na skrzyżowaniach zapewniając nam bezpieczny bieg :-)

Relacja w MMSzczecin:
http://www.mmszczecin.pl/24305/2009/4/4/pobiegnij-z-nami-i-badz-eko?cate...